catering Děláme tak, aby nám chutnal a aby se nám líbil.

Bohužel se dnes setkáváme s tím, že majitelé kaváren si ve své kavárně svou kávu dávat nechtějí, že provozovatelé restaurací nechtějí jíst ve vlastní restauraci, že prostě raději jdou ke konkurenci, protože znají původ svých vstupních surovin

Street food

Jsme součástí food/coffee/gastro/ i jiných eventů během roku v lokálních i velmi vzdálených destinacích. 

Jsme pořadateli Krnov Coffee festival, největší festival výběrové kávy pod širým nebem s pětiletou tradicí a zkušenostmi. 

Na akcích zajišťujeme programovou náplň z oboru kávy a gastronomie, jsme prodejními a edukativními partnery.

Kávu z našeho brandovaného stanu si vychutnáte ve stoprocentní kvalitě, i na cestách používáme nejvyspělejší technologie, kávovar Kees van der Westen pro nejvyšší kvalitu připravované kávy, mlýnek Mythos od Nuova Simonelli pro konstantní mletí kávy, PuqPress pro konzistentní utlačování kávy a kávu z Londýnské pražírny Climpson&Sons, která patří k nejhodnocenějším pražírnám výběrové kávy v Evropě.

 

my ve svém podniku

snídáme, obědváme i večeříme, a kávu jsme naučili pít i ty nejzarytější čajaře. Takže pokud chcete své hosty pohostit opravdu kvalitně, dobře a profesionálně, my se o to postaráme. Neděláme megalománské akce, děláme to, co umíme technologicky a prakticky zvládnout. Vše jsme sami na sobě vyzkoušeli. 

Kávový bar? Sladký bar? Slaný teplý nebo studený bar? Všechno dohromady? Není problém. Naši šéfkuchaři, headbaristé a profesionální obsluha se o vás postará kdekoliv si budete přát.

Promyslete si, kolik lidí chcete pozvat, pohostit, oslnit, nakrmit, pobavit… jaký způsob občerstvení zvolíte (káva, jídlo, sladké, s obsluhou, bez obsluhy) …jaký přibližný termín je pro vás vhodný… a zavolejte nebo napište email. My vám vše propočteme, nabídneme varianty a představíme možnosti

Tahle událost má být vaše! Nezaobírejte se chystáním občerstvení a umýváním nádobí.