coffee stylist

Coffee Stylist je jedna osoba, která vás naučí, jak připravovat kávu za maximálně precizních podmínek bez kompromisů.

Jestliže nejste rozhodnutí, kterým směrem se v gastronomickém oboru pohnout, Coffee Stylist vás navede tím správným směrem, rozdmýchá ve vás lásku ke kávě a k tomuto oboru obecně. Nadchne vás k tomu, chtít pracovat s kávou té nejvyšší kvality, s těmi nejlepšími technologiemi a spolupracovat s nejerudovanějšími z oboru. 

Káva je stylová. Káva je trendy. Ale musí se to s ní umět!

Nechte si poradit. Nedělejte chyby, kterými už si prošli ostatní. Zainvestujte do svého podniku, který vás může živit celý život. Neotvírejte další kavárnu ve městě. Vybudujte místo, kde bude hrát káva prim a půjde ruku v ruce s tím, co vám bude vydělávat peníze. Dejte lidem kus sebe v každém šálku profesionálně připraveného espressa.

Šárka Bolatzká

"

SCA professional barista //
majitel Malé Café

Šárka Bolatzká

Káva je surovina, se kterou je potřebí zacházet s respektem. Cesta kávy je totiž tak neuvěřitelně náročná tím, kolik lidí se do jejího procesu zapojí, že si tento respekt opravdu zaslouží!

Nechte si poradit

Šárka se narodila se v pátek třináctého a vždy, když se ostatní tohoto dne děsí, ona slaví

Ke kávě se dostala v roce 2014, kdy získala nabídku na vlastní kavárnu. Bez zkušeností se pustila do nejsložitějšího oboru všech oborů, gastronomie. 

Po absolvování několika kurzů a školení v kávě připravila svému prvnímu zákazníkovi svou první kávu. Zjistila, že připravovat kávu opravdu dobře, chce čas, znalosti, technologie a finance! 

Veškeré kávové know how, do kterého nainvestovala maximum, nyní předává těm, kteří mají zájem dělat kávový svět lepší, kvalitnější a preciznější. Ať už u sebe doma, na brigádě v kavárně nebo ve vlastním vysněném podniku s vysoce skórovanou výběrovou kávou.

“Káva je surovina, se kterou je potřeba zacházet s respektem. Cesta kávy je totiž tak neuvěřitelně náročná tím, kolik lidí se do jejího procesu zapojí, že si tento respekt opravdu zaslouží! “

Když cestovala za poznáním kávy, narazila v Londýně na pražírnu Climpson&Sons. A od vysypání prvních zrn do svého mlýnku v kavárně Malé Café zůstala věrná svým obchodním partnerům patřícím mezi nejlepší pražírny výběrové kávy v Evropě.

“Své znalosti opírám o velkou řadu osobních zkušeností z provozu kavárny s výběrovou kávou, pořádání největšího venkovního festivalu výběrové kávy a mnoha praktických a teoretických vědomostí z absolvování kurzů, školení, workshopů, seminářů a tréninků věnovaných kávě”